Aktuální vzorkovna

Naše vzorkovna je vždy nová. Sledujeme poslední trendy ve světě obkladů a dlažeb. Vystavené koupelny a podlahové plochy pravidelně aktualizujeme.

Profesionální přístup

Na prodejně se Vám budou věnovat profesionálové. Naši designéři mají dlouholeté zkušenosti v oboru, jsou pravidelně školeni u našich dodavatelů.

3D grafický návrh - live design

Ukážeme Vám koupelnu ještě před tím než ji skutečně obložíme. K tomu využíváme fotorealistický software VISOFT. Při pravidelných konzultacích nad projektem může zákazník přenést své požadavky na designéry, kteří je v reálném čase zaznamenají a provedou požadované změny. Klient se tak aktivně podílí na tvorbě designu své koupelny. Samozřejmostí je detailní kladečský plán jednotlivých stěn koupelny včetně okótovaných pozic pro rozmístění sanity.

Spolupráce s architektem interiérů

Pokud si nevíte rady s kompletním designem vašeho interiéru, můžeme vám nabídnout služby bytového architekta. Spolupracujeme se společností Massimo Design. Tyto služby najdete též v naší prodejně.

Realizace zakázky

Pokud máte zájem o kvalitní pokládku obkladů a dlažeb, nabídneme vám montáž vámi zakoupených keramických obkladů a dlažeb. Montáž realizujeme se profesionálními obkladači, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Za jejich práci vám ručíme. Při montáži využíváme tmelový program Technokolla a pro řešení detailů pak výrobce profilů Progressprofiles.